דף ליהוק לתחרות אימפרואקשן

שלום, עדו, אנחנו שמחים על השתתפותך בתחרות אימפרואקשן 14. בשלב הראשון יש להגיש בקשות לליהוק הקאסט מתוך הסטודיו שלנו. יש למלא 2 אפשרויות לפחות לכל תפקיד. ניתן לראות את השחקנים שלנו בלחיצה על כפתור "השחקנים שלנו". לאחר בחירת העדפות הליהוק, מנהלת ההפקות תעבור עליהם ותשתדל לאשר על פי הבקשות, אך לעיתים הסטודיו ימליץ על שחקנ/ית אחר/ת. לעיתים יכול לקרות שתרגיש/י שהשחקנ/ית לא מתאימים. במקרה כזה אנא תסמכו קצת על הניסיון הרב שלנו, על ההיכרות העמוקה שלנו עם השחקנים ועל הצרכים שלנו, ופגשו את השחקן/ית קודם. ואם אחרי פגישה עדיין תרגישו שלא מתאים אנא פנו אלינו לשיחה (לא אל השחקנ/ית) וננסה לפתור את כל הבעיות שלכם ביחד.

בנוסף, בכל התייעצות אמנותית, הפקתית או בפוסט, ניתן לפנות ישירות לאלדד בוגנים, המנהל האמנותי של התחרות ישירות בטלפון 0547728777.

תיקוני תסריט - נא לעדכן בדף זה (להעלות את הגרסה החדשה)  וגם לשלוח למייל של הסטודיו: info@impro.co.il
שתהיה לכולנו הפקה מוצלחת וסרטים מעולים.

להלן האינפוטים הראשונים של קוראי התסריט לעיונך:


יש להגיש את בקשות הליהוק מוקדם ככל האפשר ועד התאריך 20.7 לכל המאוחר.
תקופת ההפקות בה השחקנים שלנו פנויים לכל ההפקות היא במהלך אוגוסט וספטמבר. ההפקות הן כמובן באחריות היוצרים, והסטודיו אחראי להביא את השחקנים ולוויי אמנותי לסרטים כמו גם עזרה באיוש צוות למי שיצטרך ועד כמה שהסטודיו יכול להשתמש בקשריו. 

הגשת הסרט לשיפוט:
עד לתאריך 3.10 יש להעביר את הסרט לשיפוט. יש לשים לוגו דינמי או לוגו סטטי של התחרות. (אורך הסרט ללא רול סיום צריך להיות לא יותר מ5:00 דקות.
בלינק הבא תמצאו את הלוגואים לתחרות, הסברים של שימוש בתוכנת subtitle edit להכנת כתוביות (כדאי מאוד).
והסבר על מיקס סאונד בפרימייר.
לחצו כאן להורדת הלוגואים לתחרות ולהסבריםאיך מגישים DCP להקרנה
כדי לשלוח לשופטים יש להעלות את הסרט לדרייב בלינק הבא:
Go to Google Drive
לאחר העלאת הסרט לדרייב יש למלא את טופס ההגשה:
טופס שליחת הסרט לשיפוט

יש לצרף כאן לינק מהדרייב שהעלתם אליו את הסרט (לחיצה ימנית על הקובץ ושיתוף-> העתק לינק)

1
2
3
4
5
6
7
8
9
1


1
2
3
4
5
6
7
8
1


11הכנסה יפה

File name: 11הכנסה-יפה.docx

File size: 20 KB

1
1

שם הסרט: הכנסה יפה

עדו ברגמן
אור, בן 30 יוצא לדייט ראשון במסעדת יוקרה עם ירדן, בת 28. הם נראים מעולה ביחד והדייט זורם מעולה. במהלך ההיכרות ירדן מספרת לאור שהיא עורכת ומבקרת של סרטים פורנוגרפיים עבור אתר אינטרנט מוביל בתחום. אור בשוק ובמבוכה מהגילוי הזה. מצד אחד, ירדן מעניינת אותו מצד שני - המקצוע שלה מפחיד אותו. ירדן, כל כך נהנית מהדייט, מחליטה להזמין את אור אליה הביתה ומציגה בפניו את עבודותיה בתחום. האם אור יאזור אומץ ויעבור לשלב הבא עם ירדן?

הדמויות לליהוק

אור (30)
ראשי
בחור עם לב טוב, נראה מצוין, לבוש ספורטיבי ואסתטי, ג'נטלמן, אוהב לאכול טוב, צנוע ועשוי להיות ביישן
1
ולדימיר טורס
2
דניאל דובילנסקי
ירדן גורדון (28)
ראשי
יפיפייה אמיתית, בחורה בעל קלאס, לבושה יוקרתי, אוהבת את החיים, עובדת לפרנסתה כעורכת של סרטים פורנוגרפיים, מאוד בטוחה בעצמה
1
נעמה צור
2
אוריין טמיר
בקשות הליהוק של היוצרים:

תקציר של כ150 מילים של התסריט

הכנסה-יפה.docx

File name: הכנסה-יפה.docx

File size: 18 KB

1
2
1
טופס ליהוק
תחרות אימפרואקשן - לקולנוע ישראלי קצר, נוסדה בשנת 2010 ע"י אבי מלכה, במטרה לקדם את תעשיית הסרט הקצר בישראל ולעודד שיתופי פעולה מקצועיים בין יוצרי קולנוע ואנשי תעשייה לבין שחקנים צעירים, בוגרי אימפרו- הסטודיו למשחק בקולנוע טלויזיה ותיאטרון, שהתמחו במשחק מצולם. בארבע-עשרה שנותיה הראשונות של התחרות הופקו במסגרתה כ-350 סרטים ישראלים קצרים, בבכורה.

לשאלות נוספות ניתן ליצור קשר למזכירות בית הספר בטלפון: 03-6721289. או במייל:  info@impro.co.il .  בהצלחה!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram