דף ליהוק לתחרות אימפרואקשן

שלום, יהונתן, אנחנו שמחים על השתתפותך בתחרות אימפרואקשן 14. בשלב הראשון יש להגיש בקשות לליהוק הקאסט מתוך הסטודיו שלנו. יש למלא 2 אפשרויות לפחות לכל תפקיד. ניתן לראות את השחקנים שלנו בלחיצה על כפתור "השחקנים שלנו". לאחר בחירת העדפות הליהוק, מנהלת ההפקות תעבור עליהם ותשתדל לאשר על פי הבקשות, אך לעיתים הסטודיו ימליץ על שחקנ/ית אחר/ת. לעיתים יכול לקרות שתרגיש/י שהשחקנ/ית לא מתאימים. במקרה כזה אנא תסמכו קצת על הניסיון הרב שלנו, על ההיכרות העמוקה שלנו עם השחקנים ועל הצרכים שלנו, ופגשו את השחקן/ית קודם. ואם אחרי פגישה עדיין תרגישו שלא מתאים אנא פנו אלינו לשיחה (לא אל השחקנ/ית) וננסה לפתור את כל הבעיות שלכם ביחד.

בנוסף, בכל התייעצות אמנותית, הפקתית או בפוסט, ניתן לפנות ישירות לאלדד בוגנים, המנהל האמנותי של התחרות ישירות בטלפון 0547728777.

תיקוני תסריט - נא לעדכן בדף זה (להעלות את הגרסה החדשה)  וגם לשלוח למייל של הסטודיו: info@impro.co.il
שתהיה לכולנו הפקה מוצלחת וסרטים מעולים.

להלן האינפוטים הראשונים של קוראי התסריט לעיונך:


יש להגיש את בקשות הליהוק מוקדם ככל האפשר ועד התאריך 20.7 לכל המאוחר.
תקופת ההפקות בה השחקנים שלנו פנויים לכל ההפקות היא במהלך אוגוסט וספטמבר. ההפקות הן כמובן באחריות היוצרים, והסטודיו אחראי להביא את השחקנים ולוויי אמנותי לסרטים כמו גם עזרה באיוש צוות למי שיצטרך ועד כמה שהסטודיו יכול להשתמש בקשריו. 

הגשת הסרט לשיפוט:
עד לתאריך 3.10 יש להעביר את הסרט לשיפוט. יש לשים לוגו דינמי או לוגו סטטי של התחרות. (אורך הסרט ללא רול סיום צריך להיות לא יותר מ5:00 דקות.
בלינק הבא תמצאו את הלוגואים לתחרות, הסברים של שימוש בתוכנת subtitle edit להכנת כתוביות (כדאי מאוד).
והסבר על מיקס סאונד בפרימייר.
לחצו כאן להורדת הלוגואים לתחרות ולהסבריםאיך מגישים DCP להקרנה
כדי לשלוח לשופטים יש להעלות את הסרט לדרייב בלינק הבא:
לינק לא נמצא
לאחר העלאת הסרט לדרייב יש למלא את טופס ההגשה:
טופס שליחת הסרט לשיפוט

יש לצרף כאן לינק מהדרייב שהעלתם אליו את הסרט (לחיצה ימנית על הקובץ ושיתוף-> העתק לינק)

1
1


1
1


File name:

File size:

1

שם הסרט: חיזור עירוני

יהונתן שר
ליאור (26), רווק תל-אביבי שאינו משתייך לזכרי האלפא העירוניים, יושב בבדידותו על המיטה בחדר שלו. הוא מחזיק צעצוע עץ מוזיקלי בצורת צפרדע בידיו, ומשמיע רצף נקישות מהיר שמדמה קרקור צפרדע אל חלל האוויר. לפתע, הד של קרקור זהה נשמע בתשובה מהחלון. ליאור הנרגש יוצא לרחוב עם הצעצוע, בחיפוש אחר זה שמשיב לו על נקישותיו. במסעו האודיסאי הוא צריך להימלט ממסיבה עם נגני כלי הקשה פתייניים ולצלוח עימות עם כנרית הומלסית חד-עינית מייבבת. לבסוף, הוא מגיע למחוז חפצו ונעמד תחת מרפסת מרובת צמחייה בה עומד גבר שבידיו צעצוע זהה. אך זה לא מספיק. כדי לזכות בליבו של גבר חלומותיו (ובזמזום שיכניס אותו לבניין שלו) ליאור צריך להשתמש ברגשותיו כדי להפיק מנגינה חדשה ומקורית באמצעות צעצוע העץ שבידיו. - תסריט לסרט אילם, אך מרובה סאונד וגיוון משחקי

הדמויות לליהוק

ליאור (26)
ראשי
רווק תל אביבי לא נאה ולא מסודר במיוחד, שצמא לאהבה ויוצא לחפש אותה ברחובות
אבי (32)
משני
חיית מסיבות פתיינית, גבר נמוך קירח ושמנמן
ניר (30)
משני
חיית מסיבות פתיינית, גבר גבוה עם שיער וזקן פרואים
הומלסית (30)
משני
נגנת כינור עגמומית, שילוב בין מכשפה לציקלופ
גיא (26)
משני
הגבר המושלם הזועף, בחיר ליבו של ליאור
בקשות הליהוק של היוצרים:

תקציר של כ150 מילים של התסריט

חיזור-עירוני.docx

File name: חיזור-עירוני.docx

File size: 29 KB

1
2
3
4
5
1
טופס ליהוק
תחרות אימפרואקשן - לקולנוע ישראלי קצר, נוסדה בשנת 2010 ע"י אבי מלכה, במטרה לקדם את תעשיית הסרט הקצר בישראל ולעודד שיתופי פעולה מקצועיים בין יוצרי קולנוע ואנשי תעשייה לבין שחקנים צעירים, בוגרי אימפרו- הסטודיו למשחק בקולנוע טלויזיה ותיאטרון, שהתמחו במשחק מצולם. בארבע-עשרה שנותיה הראשונות של התחרות הופקו במסגרתה כ-350 סרטים ישראלים קצרים, בבכורה.

לשאלות נוספות ניתן ליצור קשר למזכירות בית הספר בטלפון: 03-6721289. או במייל:  info@impro.co.il .  בהצלחה!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram