דף ליהוק לתחרות אימפרואקשן

שלום, דני, אנחנו שמחים על השתתפותך בתחרות אימפרואקשן 14. בשלב הראשון יש להגיש בקשות לליהוק הקאסט מתוך הסטודיו שלנו. יש למלא 2 אפשרויות לפחות לכל תפקיד. ניתן לראות את השחקנים שלנו בלחיצה על כפתור "השחקנים שלנו". לאחר בחירת העדפות הליהוק, מנהלת ההפקות תעבור עליהם ותשתדל לאשר על פי הבקשות, אך לעיתים הסטודיו ימליץ על שחקנ/ית אחר/ת. לעיתים יכול לקרות שתרגיש/י שהשחקנ/ית לא מתאימים. במקרה כזה אנא תסמכו קצת על הניסיון הרב שלנו, על ההיכרות העמוקה שלנו עם השחקנים ועל הצרכים שלנו, ופגשו את השחקן/ית קודם. ואם אחרי פגישה עדיין תרגישו שלא מתאים אנא פנו אלינו לשיחה (לא אל השחקנ/ית) וננסה לפתור את כל הבעיות שלכם ביחד.

בנוסף, בכל התייעצות אמנותית, הפקתית או בפוסט, ניתן לפנות ישירות לאלדד בוגנים, המנהל האמנותי של התחרות ישירות בטלפון 0547728777.

תיקוני תסריט - נא לעדכן בדף זה (להעלות את הגרסה החדשה)  וגם לשלוח למייל של הסטודיו: info@impro.co.il
שתהיה לכולנו הפקה מוצלחת וסרטים מעולים.

להלן האינפוטים הראשונים של קוראי התסריט לעיונך:


יש להגיש את בקשות הליהוק מוקדם ככל האפשר ועד התאריך 20.7 לכל המאוחר.
תקופת ההפקות בה השחקנים שלנו פנויים לכל ההפקות היא במהלך אוגוסט וספטמבר. ההפקות הן כמובן באחריות היוצרים, והסטודיו אחראי להביא את השחקנים ולוויי אמנותי לסרטים כמו גם עזרה באיוש צוות למי שיצטרך ועד כמה שהסטודיו יכול להשתמש בקשריו. 

הגשת הסרט לשיפוט:
עד לתאריך 3.10 יש להעביר את הסרט לשיפוט. יש לשים לוגו דינמי או לוגו סטטי של התחרות. (אורך הסרט ללא רול סיום צריך להיות לא יותר מ5:00 דקות.
בלינק הבא תמצאו את הלוגואים לתחרות, הסברים של שימוש בתוכנת subtitle edit להכנת כתוביות (כדאי מאוד).
והסבר על מיקס סאונד בפרימייר.
לחצו כאן להורדת הלוגואים לתחרות ולהסבריםאיך מגישים DCP להקרנה
כדי לשלוח לשופטים יש להעלות את הסרט לדרייב בלינק הבא:
לינק לא נמצא
לאחר העלאת הסרט לדרייב יש למלא את טופס ההגשה:
טופס שליחת הסרט לשיפוט

יש לצרף כאן לינק מהדרייב שהעלתם אליו את הסרט (לחיצה ימנית על הקובץ ושיתוף-> העתק לינק)

1
1


1
1


File name:

File size:

1

שם הסרט: חמישה ל 5

דני דניאל
שון (30) סוגר במהירות משרד מכירות של פרויקט יוקרה כדי לא לאחר לחברה שלו לפתע מגיעה אמירה (בת 28 מכוסה בחיג'אב) שון חושב שזאת המנקה החדשה אבל היא אומרת שבאה לקנות דירה. מבולבל מסביר לה שסגור אבל אמירה מתעקשת שיש עוד 5 דקות ל 5. בחוסר ברירה מראה לה את הפנטהאוז. שם פוגשים את מנכ"ל החברה העצבני שרק הכסף מעניין אותו וגם דורש משון לנפנף אותה. הם חוזרים למשרד ואמירה רוצה שימלא הסכם קניה. שון שמקבל בינתיים ווטסאפים מלחיצים מהחברה שלו, ממלא הסכם קניה ואומר שהמחיר 10 מליון, אמירה לוחצת עליו יוריד ל 7 ונוגעת לו ברגש שלא עומד על שלו ולא יודע לקבל החלטות וסמכות. שון מבקש צ'ק מקדמה ורואה שכתוב עליו ד"ר אמירה אלקאסם ומבין שזאת החוקרת שמצאה תרופה לסרטן. המום שואל אותה למה דווקא רוצה לקנות אצלם? והיא מספרת שאחיה היה אדריכל הפרויקט ונהרג בו בתאונת עבודה. שון מחליט לרשום 5 מליון ומתפנה לשבת איתה על המסמכים

הדמויות לליהוק

שון (30)
ראשי
איש מכירות בפרויקט דירות יוקרה, לבוש אלגנט ומנסה לשדר סטייל ויוקרה. באופי שלו חנון, לחוץ ולחיץ, יס מן שאוהב לרצות אנשים, סקפטי ונוירוטי (סגנון וודי אלן/ג'ורג' מסיינפלד)
אמירה (28)
ראשי
ערביה מכוסה בחיג'אב (גם יהודיה יכולה לגלם אותה) שקטה אבל משדרת בטחון ועוצמה בדבריה, דוקטורית שפיצחה תרופה לסרטן, רוצה לקנות את הפנטהאוז בפרויקט שאחיה תכנן, לוקחת בהומור גילויי גזענות כלפיה
בקשות הליהוק של היוצרים:

תקציר של כ150 מילים של התסריט

תסריט-חמישה-ל5.docx

File name: תסריט-חמישה-ל5.docx

File size: 43 KB

1
2
1
טופס ליהוק
תחרות אימפרואקשן - לקולנוע ישראלי קצר, נוסדה בשנת 2010 ע"י אבי מלכה, במטרה לקדם את תעשיית הסרט הקצר בישראל ולעודד שיתופי פעולה מקצועיים בין יוצרי קולנוע ואנשי תעשייה לבין שחקנים צעירים, בוגרי אימפרו- הסטודיו למשחק בקולנוע טלויזיה ותיאטרון, שהתמחו במשחק מצולם. בארבע-עשרה שנותיה הראשונות של התחרות הופקו במסגרתה כ-350 סרטים ישראלים קצרים, בבכורה.

לשאלות נוספות ניתן ליצור קשר למזכירות בית הספר בטלפון: 03-6721289. או במייל:  info@impro.co.il .  בהצלחה!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram