דף ליהוק לתחרות אימפרואקשן

שלום, איתי, אנחנו שמחים על השתתפותך בתחרות אימפרואקשן 14. בשלב הראשון יש להגיש בקשות לליהוק הקאסט מתוך הסטודיו שלנו. יש למלא 2 אפשרויות לפחות לכל תפקיד. ניתן לראות את השחקנים שלנו בלחיצה על כפתור "השחקנים שלנו". לאחר בחירת העדפות הליהוק, מנהלת ההפקות תעבור עליהם ותשתדל לאשר על פי הבקשות, אך לעיתים הסטודיו ימליץ על שחקנ/ית אחר/ת. לעיתים יכול לקרות שתרגיש/י שהשחקנ/ית לא מתאימים. במקרה כזה אנא תסמכו קצת על הניסיון הרב שלנו, על ההיכרות העמוקה שלנו עם השחקנים ועל הצרכים שלנו, ופגשו את השחקן/ית קודם. ואם אחרי פגישה עדיין תרגישו שלא מתאים אנא פנו אלינו לשיחה (לא אל השחקנ/ית) וננסה לפתור את כל הבעיות שלכם ביחד.

בנוסף, בכל התייעצות אמנותית, הפקתית או בפוסט, ניתן לפנות ישירות לאלדד בוגנים, המנהל האמנותי של התחרות ישירות בטלפון 0547728777.

תיקוני תסריט - נא לעדכן בדף זה (להעלות את הגרסה החדשה)  וגם לשלוח למייל של הסטודיו: info@impro.co.il
שתהיה לכולנו הפקה מוצלחת וסרטים מעולים.

להלן האינפוטים הראשונים של קוראי התסריט לעיונך:


יש להגיש את בקשות הליהוק מוקדם ככל האפשר ועד התאריך 20.7 לכל המאוחר.
תקופת ההפקות בה השחקנים שלנו פנויים לכל ההפקות היא במהלך אוגוסט וספטמבר. ההפקות הן כמובן באחריות היוצרים, והסטודיו אחראי להביא את השחקנים ולוויי אמנותי לסרטים כמו גם עזרה באיוש צוות למי שיצטרך ועד כמה שהסטודיו יכול להשתמש בקשריו. 

הגשת הסרט לשיפוט:
עד לתאריך 3.10 יש להעביר את הסרט לשיפוט. יש לשים לוגו דינמי או לוגו סטטי של התחרות. (אורך הסרט ללא רול סיום צריך להיות לא יותר מ5:00 דקות.
בלינק הבא תמצאו את הלוגואים לתחרות, הסברים של שימוש בתוכנת subtitle edit להכנת כתוביות (כדאי מאוד).
והסבר על מיקס סאונד בפרימייר.
לחצו כאן להורדת הלוגואים לתחרות ולהסבריםאיך מגישים DCP להקרנה
כדי לשלוח לשופטים יש להעלות את הסרט לדרייב בלינק הבא:
Go to Google Drive
לאחר העלאת הסרט לדרייב יש למלא את טופס ההגשה:
טופס שליחת הסרט לשיפוט

יש לצרף כאן לינק מהדרייב שהעלתם אליו את הסרט (לחיצה ימנית על הקובץ ושיתוף-> העתק לינק)

1
2
3
4
5
6
7
8
9
1


1
2
3
1


שקיעה-תסריט.docx

File name: שקיעה-תסריט.docx

File size: 31 KB

1
2
1

שם הסרט: לבריאות האישה

איתי שקד
מערכת היחסים ארוכת השנים של זוג מאורס מתערערת, כשהאישה מתקבלת למשרת חלומותיה, המאלצת את הזוג להתמודד עם ההבדלים באמונותיהם ובתפיסת עולמם. אורנה קריב בת ה- 31 היא אחות מוסמכת מובטלת, בעלת סט אמונות ליברלי, המאורסת לרובי השמרן בן ה-36. מערכת היחסים בת 7 השנים בין השניים, מתחילה להתערער, כשאורנה מתקבלת למשרת חלומותיה, אחרי תקופה ארוכה של אבטלה. למרות אהבתם הגדולה, השניים נאלצים לשקול מחדש את יחסיהם, כשמקום עבודתה מאלץ אותם להתמודד עם השוני באמונות שלהם ובתפיסות עולמם בכל הנוגע ליחסים שבינו ובינה, הפלות, וזכויות האישה על גופה.

הדמויות לליהוק

אורנה קריב (31)
ראשי
אחות מוסמכת במקצועה. מאורסת. בעלת סט אמונות ליברלי, ודעה חזקה בכל הנוגע לזכותן של נשים על גופן ושוויון מוחלט בין גברים ונשים. מובטלת, בעת תחילת התסריט.
1
אוריין טמיר
2
מוריה אייזנברג
רובי יניב (36)
משני
בעל דעות שמרניות. מאמין בשוויון בין גברים ונשים, אך גם בתפקידים הקלאסיים של הגבר והאישה במסגרת המשפחתית. מתנגד נחרץ להפלות.
1
סער גרוס עדן
2
תו חטאב
פקידה ()
ביט
עובדת כפקידה במרפאה פרטית מאוד יוקרתית.
1
נעמה צור
2
אוריין טמיר
מטופלת במרפאה ()
ביט
מטופלת בגיל העמידה של מרפאה מאוד יוקרתית
1
נעמה צור
2
מוריה דנה
דפנה (31)
משני
בת גילה של אורנה וחברתה הקרובה.
1
נעמה צור
2
מוריה דנה
3
מוריה אייזנברג
בקשות הליהוק של היוצרים:

תקציר של כ150 מילים של התסריט

לבריאות-האישה.docx

File name: לבריאות-האישה.docx

File size: 28 KB

1
2
3
4
5
1
טופס ליהוק
תחרות אימפרואקשן - לקולנוע ישראלי קצר, נוסדה בשנת 2010 ע"י אבי מלכה, במטרה לקדם את תעשיית הסרט הקצר בישראל ולעודד שיתופי פעולה מקצועיים בין יוצרי קולנוע ואנשי תעשייה לבין שחקנים צעירים, בוגרי אימפרו- הסטודיו למשחק בקולנוע טלויזיה ותיאטרון, שהתמחו במשחק מצולם. בארבע-עשרה שנותיה הראשונות של התחרות הופקו במסגרתה כ-350 סרטים ישראלים קצרים, בבכורה.

לשאלות נוספות ניתן ליצור קשר למזכירות בית הספר בטלפון: 03-6721289. או במייל:  info@impro.co.il .  בהצלחה!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram