דף ליהוק לתחרות אימפרואקשן

שלום, אסף, אנחנו שמחים על השתתפותך בתחרות אימפרואקשן 14. בשלב הראשון יש להגיש בקשות לליהוק הקאסט מתוך הסטודיו שלנו. יש למלא 2 אפשרויות לפחות לכל תפקיד. ניתן לראות את השחקנים שלנו בלחיצה על כפתור "השחקנים שלנו". לאחר בחירת העדפות הליהוק, מנהלת ההפקות תעבור עליהם ותשתדל לאשר על פי הבקשות, אך לעיתים הסטודיו ימליץ על שחקנ/ית אחר/ת. לעיתים יכול לקרות שתרגיש/י שהשחקנ/ית לא מתאימים. במקרה כזה אנא תסמכו קצת על הניסיון הרב שלנו, על ההיכרות העמוקה שלנו עם השחקנים ועל הצרכים שלנו, ופגשו את השחקן/ית קודם. ואם אחרי פגישה עדיין תרגישו שלא מתאים אנא פנו אלינו לשיחה (לא אל השחקנ/ית) וננסה לפתור את כל הבעיות שלכם ביחד.

בנוסף, בכל התייעצות אמנותית, הפקתית או בפוסט, ניתן לפנות ישירות לאלדד בוגנים, המנהל האמנותי של התחרות ישירות בטלפון 0547728777.

תיקוני תסריט - נא לעדכן בדף זה (להעלות את הגרסה החדשה)  וגם לשלוח למייל של הסטודיו: info@impro.co.il
שתהיה לכולנו הפקה מוצלחת וסרטים מעולים.

להלן האינפוטים הראשונים של קוראי התסריט לעיונך:


יש להגיש את בקשות הליהוק מוקדם ככל האפשר ועד התאריך 20.7 לכל המאוחר.
תקופת ההפקות בה השחקנים שלנו פנויים לכל ההפקות היא במהלך אוגוסט וספטמבר. ההפקות הן כמובן באחריות היוצרים, והסטודיו אחראי להביא את השחקנים ולוויי אמנותי לסרטים כמו גם עזרה באיוש צוות למי שיצטרך ועד כמה שהסטודיו יכול להשתמש בקשריו. 

הגשת הסרט לשיפוט:
עד לתאריך 3.10 יש להעביר את הסרט לשיפוט. יש לשים לוגו דינמי או לוגו סטטי של התחרות. (אורך הסרט ללא רול סיום צריך להיות לא יותר מ5:00 דקות.
בלינק הבא תמצאו את הלוגואים לתחרות, הסברים של שימוש בתוכנת subtitle edit להכנת כתוביות (כדאי מאוד).
והסבר על מיקס סאונד בפרימייר.
לחצו כאן להורדת הלוגואים לתחרות ולהסבריםאיך מגישים DCP להקרנה
כדי לשלוח לשופטים יש להעלות את הסרט לדרייב בלינק הבא:
Go to Google Drive
לאחר העלאת הסרט לדרייב יש למלא את טופס ההגשה:
טופס שליחת הסרט לשיפוט

יש לצרף כאן לינק מהדרייב שהעלתם אליו את הסרט (לחיצה ימנית על הקובץ ושיתוף-> העתק לינק)

1
2
3
4
5
6
1


1
2
3
1


File name:

File size:

1
1

שם הסרט: מפריע.

אסף גושן
"מפריע" מתעסק במערכת יחסים רעילה ומנסה לתמצת אותה לחמש דקות. שלי נמצאת עם החברים שלה בבית קפה, והבן זוג הכפייתי שלה, נוף, מתקשר אליה ללא הפסקה. כאשר היא עונה לו מתגלה בצד השני של הקו אדם פגוע ומעורער בנפשו, שבכל כוחו מנסה להחזיר אליו את שלי אחרי ריב קריטי שהיה להם. כאשר שלי מסרבת, הפאניקה של נוף עוד יותר משתלטת, והוא מנסה בדרכים לא קונביציוליות להביא את שלי כמה שיותר מהר אליו הביתה. התסריט היה אמור להיעשות במסגרת סרט גמר והוחלט לקצר אותו עבור אימפרואקשן הדראפט הקצר עתיד להשתנות.

הדמויות לליהוק

שלי (24)
ראשי
בחורה עם לב רחב, קצת תמימה, מאוד דואגת ומכילה, לפעמים אפילו יותר מדי. היא לעיתים קלה לשכנוע ורואה את המתרחש כחד משמעי. חושבת שאם לא תהיה אחראית מספיק העולם יקרוס - לוקחת על עצמה יותר מדי.
1
אוריין טמיר
נוף (24)
ראשי
בן זוגה של שלי, טוב למראה, רגיש מאוד, נוירוטי, מוצף בבעיות עצבים, חכם וחד ויודע לעמוד על שלו, כריזמטי, נראה טוב.
1
סער גרוס עדן
ספיר (24)
משני
קלילה, בליינית, די אנטיטזה לשלי.
1
נעמה צור
לאון (24)
משני
לאון יותר מחובר רגשית לשלי ואמפתי למצוקה אצלה. הוא החבר הטוב ביותר של שלי.
1
דניאל דובילנסקי
בקשות הליהוק של היוצרים:

תקציר של כ150 מילים של התסריט

מפריע-מקוצר.docx

File name: מפריע-מקוצר.docx

File size: 13 KB

1
2
3
4
1
טופס ליהוק
תחרות אימפרואקשן - לקולנוע ישראלי קצר, נוסדה בשנת 2010 ע"י אבי מלכה, במטרה לקדם את תעשיית הסרט הקצר בישראל ולעודד שיתופי פעולה מקצועיים בין יוצרי קולנוע ואנשי תעשייה לבין שחקנים צעירים, בוגרי אימפרו- הסטודיו למשחק בקולנוע טלויזיה ותיאטרון, שהתמחו במשחק מצולם. בארבע-עשרה שנותיה הראשונות של התחרות הופקו במסגרתה כ-350 סרטים ישראלים קצרים, בבכורה.

לשאלות נוספות ניתן ליצור קשר למזכירות בית הספר בטלפון: 03-6721289. או במייל:  info@impro.co.il .  בהצלחה!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram