דף ליהוק לתחרות אימפרואקשן

שלום, ארבל , אנחנו שמחים על השתתפותך בתחרות אימפרואקשן 14. בשלב הראשון יש להגיש בקשות לליהוק הקאסט מתוך הסטודיו שלנו. יש למלא 2 אפשרויות לפחות לכל תפקיד. ניתן לראות את השחקנים שלנו בלחיצה על כפתור "השחקנים שלנו". לאחר בחירת העדפות הליהוק, מנהלת ההפקות תעבור עליהם ותשתדל לאשר על פי הבקשות, אך לעיתים הסטודיו ימליץ על שחקנ/ית אחר/ת. לעיתים יכול לקרות שתרגיש/י שהשחקנ/ית לא מתאימים. במקרה כזה אנא תסמכו קצת על הניסיון הרב שלנו, על ההיכרות העמוקה שלנו עם השחקנים ועל הצרכים שלנו, ופגשו את השחקן/ית קודם. ואם אחרי פגישה עדיין תרגישו שלא מתאים אנא פנו אלינו לשיחה (לא אל השחקנ/ית) וננסה לפתור את כל הבעיות שלכם ביחד.

בנוסף, בכל התייעצות אמנותית, הפקתית או בפוסט, ניתן לפנות ישירות לאלדד בוגנים, המנהל האמנותי של התחרות ישירות בטלפון 0547728777.

תיקוני תסריט - נא לעדכן בדף זה (להעלות את הגרסה החדשה)  וגם לשלוח למייל של הסטודיו: info@impro.co.il
שתהיה לכולנו הפקה מוצלחת וסרטים מעולים.

להלן האינפוטים הראשונים של קוראי התסריט לעיונך:


יש להגיש את בקשות הליהוק מוקדם ככל האפשר ועד התאריך 20.7 לכל המאוחר.
תקופת ההפקות בה השחקנים שלנו פנויים לכל ההפקות היא במהלך אוגוסט וספטמבר. ההפקות הן כמובן באחריות היוצרים, והסטודיו אחראי להביא את השחקנים ולוויי אמנותי לסרטים כמו גם עזרה באיוש צוות למי שיצטרך ועד כמה שהסטודיו יכול להשתמש בקשריו. 

הגשת הסרט לשיפוט:
עד לתאריך 3.10 יש להעביר את הסרט לשיפוט. יש לשים לוגו דינמי או לוגו סטטי של התחרות. (אורך הסרט ללא רול סיום צריך להיות לא יותר מ5:00 דקות.
בלינק הבא תמצאו את הלוגואים לתחרות, הסברים של שימוש בתוכנת subtitle edit להכנת כתוביות (כדאי מאוד).
והסבר על מיקס סאונד בפרימייר.
לחצו כאן להורדת הלוגואים לתחרות ולהסבריםאיך מגישים DCP להקרנה
כדי לשלוח לשופטים יש להעלות את הסרט לדרייב בלינק הבא:
לינק לא נמצא
לאחר העלאת הסרט לדרייב יש למלא את טופס ההגשה:
טופס שליחת הסרט לשיפוט

יש לצרף כאן לינק מהדרייב שהעלתם אליו את הסרט (לחיצה ימנית על הקובץ ושיתוף-> העתק לינק)

1
1


1
1


File name:

File size:

1

שם הסרט: נפילה חופשית.

ארבל  מיטל
סינופסיס נפילה חופשית: שגב הוא שחקן צעיר ונחוש, אשר ביומו הראשון של תחילת הצילומים כל חוקי המרפי פועלים לרעתו והוא מוצא את עצמו כלוא במעלית עם עם תקשורת הולכת ודועכת שבו בזמן שהלחץ להשתחרר ולעמוד בזמנים של היום החשוב הולך וגובר. עם כל ניסיון היחלצות שגב מוצא עצמו עמוק יותר בבוץ. כאשר שגב נותר מותש משהו מתוכו מתגלה והוא פוגש את האלטר אגו שלו, אותו אחד שכבר הצליח שמכוון אותו להתמודד מול האתגר האמיתי שעומד מולו לבין השלב הבא בקריירה שלו. העבר העמוס בחוסר ביטחון וקורבנות עצמית. ברגע ששגב משחרר מן הייסורים העצמיים המעלית '' צונחת'' בנפילה חופשית הישר לקומה הכניסה ושגב משתחרר לאוויר העולם בדיוק בזמן בזכות שעון הקיץ.

הדמויות לליהוק

שגב (25)
ראשי
שחקן צעיר , ביומו הראשון לצילומים לתפקיד פורץ, הדרך שלו נתקע במעלית הבניין וחווה התגלות מול האלטר אגו שלו שמלמד אותו משהו חשוב לקראת המוכנות שלנו לקריירה העתידה לבוא עליו.
שגב 2 (30)
ראשי
האלטר אגו של שגב 1.שגב 2 מופיע מתוך הזיה ששגב חווה במהלך השהייה במעלית התקועה ודוחף את שגב להבנה כי עליו להיות הרבב יותר מוכן ממה שהוא לשלב הבא בחייו.
נציגת קבלה (22)
משני
כשמה כן היא, היא אחראית לעזור לשגב להיחלץ מן המעלית אבל, בפועל רק גורמת לצרות רבות יותר לקרות. משורה לתפקיד.
אלינור (45)
משני
כשמה כן היא, היא אחראית לעזור לשגב להיחלץ מן המעלית אבל, בפועל רק גורמת לצרות רבות יותר לקרות. משורה לתפקיד.
בקשות הליהוק של היוצרים:

תקציר של כ150 מילים של התסריט

נפילה-חופשית.docx

File name: נפילה-חופשית.docx

File size: 19 KB

1
2
3
4
1
טופס ליהוק
תחרות אימפרואקשן - לקולנוע ישראלי קצר, נוסדה בשנת 2010 ע"י אבי מלכה, במטרה לקדם את תעשיית הסרט הקצר בישראל ולעודד שיתופי פעולה מקצועיים בין יוצרי קולנוע ואנשי תעשייה לבין שחקנים צעירים, בוגרי אימפרו- הסטודיו למשחק בקולנוע טלויזיה ותיאטרון, שהתמחו במשחק מצולם. בארבע-עשרה שנותיה הראשונות של התחרות הופקו במסגרתה כ-350 סרטים ישראלים קצרים, בבכורה.

לשאלות נוספות ניתן ליצור קשר למזכירות בית הספר בטלפון: 03-6721289. או במייל:  info@impro.co.il .  בהצלחה!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram