דף ליהוק לתחרות אימפרואקשן

שלום, זיו, אנחנו שמחים על השתתפותך בתחרות אימפרואקשן 14. בשלב הראשון יש להגיש בקשות לליהוק הקאסט מתוך הסטודיו שלנו. יש למלא 2 אפשרויות לפחות לכל תפקיד. ניתן לראות את השחקנים שלנו בלחיצה על כפתור "השחקנים שלנו". לאחר בחירת העדפות הליהוק, מנהלת ההפקות תעבור עליהם ותשתדל לאשר על פי הבקשות, אך לעיתים הסטודיו ימליץ על שחקנ/ית אחר/ת. לעיתים יכול לקרות שתרגיש/י שהשחקנ/ית לא מתאימים. במקרה כזה אנא תסמכו קצת על הניסיון הרב שלנו, על ההיכרות העמוקה שלנו עם השחקנים ועל הצרכים שלנו, ופגשו את השחקן/ית קודם. ואם אחרי פגישה עדיין תרגישו שלא מתאים אנא פנו אלינו לשיחה (לא אל השחקנ/ית) וננסה לפתור את כל הבעיות שלכם ביחד.

בנוסף, בכל התייעצות אמנותית, הפקתית או בפוסט, ניתן לפנות ישירות לאלדד בוגנים, המנהל האמנותי של התחרות ישירות בטלפון 0547728777.

תיקוני תסריט - נא לעדכן בדף זה (להעלות את הגרסה החדשה)  וגם לשלוח למייל של הסטודיו: info@impro.co.il
שתהיה לכולנו הפקה מוצלחת וסרטים מעולים.

להלן האינפוטים הראשונים של קוראי התסריט לעיונך:


יש להגיש את בקשות הליהוק מוקדם ככל האפשר ועד התאריך 20.7 לכל המאוחר.
תקופת ההפקות בה השחקנים שלנו פנויים לכל ההפקות היא במהלך אוגוסט וספטמבר. ההפקות הן כמובן באחריות היוצרים, והסטודיו אחראי להביא את השחקנים ולוויי אמנותי לסרטים כמו גם עזרה באיוש צוות למי שיצטרך ועד כמה שהסטודיו יכול להשתמש בקשריו. 

הגשת הסרט לשיפוט:
עד לתאריך 3.10 יש להעביר את הסרט לשיפוט. יש לשים לוגו דינמי או לוגו סטטי של התחרות. (אורך הסרט ללא רול סיום צריך להיות לא יותר מ5:00 דקות.
בלינק הבא תמצאו את הלוגואים לתחרות, הסברים של שימוש בתוכנת subtitle edit להכנת כתוביות (כדאי מאוד).
והסבר על מיקס סאונד בפרימייר.
לחצו כאן להורדת הלוגואים לתחרות ולהסבריםאיך מגישים DCP להקרנה
כדי לשלוח לשופטים יש להעלות את הסרט לדרייב בלינק הבא:
לינק לא נמצא
לאחר העלאת הסרט לדרייב יש למלא את טופס ההגשה:
טופס שליחת הסרט לשיפוט

יש לצרף כאן לינק מהדרייב שהעלתם אליו את הסרט (לחיצה ימנית על הקובץ ושיתוף-> העתק לינק)

1
1


1
1


File name:

File size:

1

שם הסרט: סבתא

זיו פשינסקי
שלומית (23) מתעוררת לצד חברה, יובל (25) בבוקרו של יום שמשי ושמח במיוחד. מנשקת אותו ומתארגנת לבוקרו של יום חדש ומרגש. יובל הולך לראיון העבודה החשוב בחייו. שלומית מכינה ארוחת בוקר בזמן שיובל מפתיע אותה מאחוריה, בחיבוק. הוא לוקח את ידה ושניהם רוקדים סלואו במטבח ,מספר שניות ארוכות. בזמן ארוחת הבוקר, יובל חושש מהראיון העבודה, שלומית מרגיעה אותו ובטוחה שיתקבל. יובל מספר לשלומית על החלומות שלו, אם יתקבל. יובל בלבוש רשמי לראיון, מציג את בגדיו לשלומית שמסדרת ומתפעלת מבגדיו. מובילה אותו למראה גדולה שיראה אותו...אך, במראה משתקפת רק דמותה של שלומית הקשישה. דפיקות בדלת מסיבות את תשומת ליבה של שלומית. נועה, הנכדה של שלומית, מופיעה על הסף ונכנסת לדירה של סבתא. נועה מבחינה בזוג הצלחות והסכום על השולחן ומציעה לסבתא ארוחת בוקר מפנקת.

הדמויות לליהוק

שלומית (23)
ראשי
שלומית - בעל שמחת חיים, חייכנית, נשואה ליובל
יובל (25)
ראשי
יובל -נשוי לשלומית. זוג בראשית חייו
שלומית (80)
משני
שלומית הקשישה - סבתא של נועה.
נועה (23)
משני
נועה - נכדה של שלומית
בקשות הליהוק של היוצרים:

תקציר של כ150 מילים של התסריט

סבתא.docx

File name: סבתא.docx

File size: 33 KB

1
2
3
4
1
טופס ליהוק
תחרות אימפרואקשן - לקולנוע ישראלי קצר, נוסדה בשנת 2010 ע"י אבי מלכה, במטרה לקדם את תעשיית הסרט הקצר בישראל ולעודד שיתופי פעולה מקצועיים בין יוצרי קולנוע ואנשי תעשייה לבין שחקנים צעירים, בוגרי אימפרו- הסטודיו למשחק בקולנוע טלויזיה ותיאטרון, שהתמחו במשחק מצולם. בארבע-עשרה שנותיה הראשונות של התחרות הופקו במסגרתה כ-350 סרטים ישראלים קצרים, בבכורה.

לשאלות נוספות ניתן ליצור קשר למזכירות בית הספר בטלפון: 03-6721289. או במייל:  info@impro.co.il .  בהצלחה!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram