דף ליהוק לתחרות אימפרואקשן

שלום, יובל, אנחנו שמחים על השתתפותך בתחרות אימפרואקשן 14. בשלב הראשון יש להגיש בקשות לליהוק הקאסט מתוך הסטודיו שלנו. יש למלא 2 אפשרויות לפחות לכל תפקיד. ניתן לראות את השחקנים שלנו בלחיצה על כפתור "השחקנים שלנו". לאחר בחירת העדפות הליהוק, מנהלת ההפקות תעבור עליהם ותשתדל לאשר על פי הבקשות, אך לעיתים הסטודיו ימליץ על שחקנ/ית אחר/ת. לעיתים יכול לקרות שתרגיש/י שהשחקנ/ית לא מתאימים. במקרה כזה אנא תסמכו קצת על הניסיון הרב שלנו, על ההיכרות העמוקה שלנו עם השחקנים ועל הצרכים שלנו, ופגשו את השחקן/ית קודם. ואם אחרי פגישה עדיין תרגישו שלא מתאים אנא פנו אלינו לשיחה (לא אל השחקנ/ית) וננסה לפתור את כל הבעיות שלכם ביחד.

בנוסף, בכל התייעצות אמנותית, הפקתית או בפוסט, ניתן לפנות ישירות לאלדד בוגנים, המנהל האמנותי של התחרות ישירות בטלפון 0547728777.

תיקוני תסריט - נא לעדכן בדף זה (להעלות את הגרסה החדשה)  וגם לשלוח למייל של הסטודיו: info@impro.co.il
שתהיה לכולנו הפקה מוצלחת וסרטים מעולים.

להלן האינפוטים הראשונים של קוראי התסריט לעיונך:


יש להגיש את בקשות הליהוק מוקדם ככל האפשר ועד התאריך 20.7 לכל המאוחר.
תקופת ההפקות בה השחקנים שלנו פנויים לכל ההפקות היא במהלך אוגוסט וספטמבר. ההפקות הן כמובן באחריות היוצרים, והסטודיו אחראי להביא את השחקנים ולוויי אמנותי לסרטים כמו גם עזרה באיוש צוות למי שיצטרך ועד כמה שהסטודיו יכול להשתמש בקשריו. 

הגשת הסרט לשיפוט:
עד לתאריך 3.10 יש להעביר את הסרט לשיפוט. יש לשים לוגו דינמי או לוגו סטטי של התחרות. (אורך הסרט ללא רול סיום צריך להיות לא יותר מ5:00 דקות.
בלינק הבא תמצאו את הלוגואים לתחרות, הסברים של שימוש בתוכנת subtitle edit להכנת כתוביות (כדאי מאוד).
והסבר על מיקס סאונד בפרימייר.
לחצו כאן להורדת הלוגואים לתחרות ולהסבריםאיך מגישים DCP להקרנה
כדי לשלוח לשופטים יש להעלות את הסרט לדרייב בלינק הבא:
לינק לא נמצא
לאחר העלאת הסרט לדרייב יש למלא את טופס ההגשה:
טופס שליחת הסרט לשיפוט

יש לצרף כאן לינק מהדרייב שהעלתם אליו את הסרט (לחיצה ימנית על הקובץ ושיתוף-> העתק לינק)

1
1


1
1


File name:

File size:

1

שם הסרט: עלי כותרת (שם זמני)

יובל ארי פרדו
מיה, ברמנית ממוצעת, מגלה שגופה מכוסה בכתמים בצורת עלי כותרת והיא מוכנה לעשות הכל בשביל להיפטר מהם. הכתמים מותירים אותה מול השאלה; האם לשתף את הסובבים שלה, כמו רומי, חברתה הטובה שמתמודדת בעצמה עם בעיות משלה או ברק, הברמן שעובד לצידה וגם שוכב איתה מידי פעם, או אולי לנסות להיפטר ולהוריד אותם לבדה.

הדמויות לליהוק

מיה (25)
ראשי
25. ברמנית, כעבודה לבינתיים. היא ממוצעת, רזה, עיניים ריקות. יש שהיו אומרים שיש לה יופי מיוחד. אבל היא לא רואה את זה. היא בסדר עם עצמה, לא יותר מזה. מתמודדת עם הבעיות שלה לבד אולי מהמקום של: מפחדת שלא יבינו אותה, וגם היא לא רוצה להכביד על אנשים אחרים, יש בה משהו פליזרי. חושבת לעצמה- איך אנשים אחרים יודעים לתקשר את עצמם החוצה ומבינים אותם ככ טוב ואותה לא? הלוואי הייתה יודעת לעשות זאת יש לה סוג של תופעה, כתמים בדמות פרחים יבשים, המדמים את מה שהיא חווה מבפנים בצורה פיזית, כתמים אלה גדלים ככל שהיא מדחיקה ושומרת לעצמה את מחשבותיה ומתפשטים… הסביבה שלה הרבה פעמים תראה את הכתם רק כשהוא גדול מידי ולא תשים לב לכתמים הקטנים. במקרה של מיה ״הסנדלר הולך יחף״, כי אנשים באים אליה לקבל עזרה ומרגישים איתה בנוח, בעוד שהיא לא יודעת לעזור מספיק לעצמה.
רומי (25)
משני
בת 25, רווקה תמידית. הנוכחות שלה בולטת, מבלי שהיא מתאמצת בכלל. רומי סומכת על דעות של אחרים הרבה יותר משל עצמה, בשונה ממיה מפחדת להתמודד עם בעיותיה לבד, לכן משתפת את כולם בבעיות שלה, ובכך מורידה מהערך של עצמה באיזשהו מקום. מקנאה במיה על החוסן שלה ועל כך שהיא תמיד יודעת מה צריך לעשות, שהיא לא צריכה ייעוץ מבחוץ, נראה לרומי שמיה תמיד ״סגורה על עצמה״ (למשל- מיה לא משתפת עם רומי על איך שהיא מרגישה במערכות יחסים שהיא נמצאת בהם, כמו שרומי משתפת אותה). ואולי זאת גם הסיבה שהיה לה קל לפספס את הכתמים של מיה. זה שרומי על פניו ככ משתפת לא אומר שהיא באמת מבינה על עצמה מספיק או יודעת את עצמה, להפך- מחפשת שאנשים אחרים שיענו לה על השאלה הזו.
ברק (29)
משני
29, עדיין ברמן - די מסביר הרבה על האישיות שלו. דוגל ב- ״אם אני לא מרגיש - לא כואב לי״ לא מתמודד עם רגשות או משקיע מאמץ גדול בלנתח אותם. נשאר בעבודה בבר, לא דחוף לו להתקדם או להוכיח משהו. חושב שמיה והוא דומים (למרות שמיה לא באמת אדישה כמוהו, וזה מה גורם לו לפספס אותה, לא שם לב לכתמים שלה) מיה ״גברת״ מבחינתו ופרטרית טובה כי היא נתפסת בעיניו כקלילה ולא מתוסבכת ולכן היא מתאימה לאורח החיים שהוא מנסה לדגול בו. סולד מרומי שחופרת, מתסבכת את עצמה, עושה בדיוק את מה שהוא מדחיק
בקשות הליהוק של היוצרים:

תקציר של כ150 מילים של התסריט

עלי-כותרת-תסריט.pdf

File name: עלי-כותרת-תסריט.pdf

File size: 51 KB

1
2
3
1
טופס ליהוק
תחרות אימפרואקשן - לקולנוע ישראלי קצר, נוסדה בשנת 2010 ע"י אבי מלכה, במטרה לקדם את תעשיית הסרט הקצר בישראל ולעודד שיתופי פעולה מקצועיים בין יוצרי קולנוע ואנשי תעשייה לבין שחקנים צעירים, בוגרי אימפרו- הסטודיו למשחק בקולנוע טלויזיה ותיאטרון, שהתמחו במשחק מצולם. בארבע-עשרה שנותיה הראשונות של התחרות הופקו במסגרתה כ-350 סרטים ישראלים קצרים, בבכורה.

לשאלות נוספות ניתן ליצור קשר למזכירות בית הספר בטלפון: 03-6721289. או במייל:  info@impro.co.il .  בהצלחה!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram