דף ליהוק לתחרות אימפרואקשן

שלום, עדי, אנחנו שמחים על השתתפותך בתחרות אימפרואקשן 14. בשלב הראשון יש להגיש בקשות לליהוק הקאסט מתוך הסטודיו שלנו. יש למלא 2 אפשרויות לפחות לכל תפקיד. ניתן לראות את השחקנים שלנו בלחיצה על כפתור "השחקנים שלנו". לאחר בחירת העדפות הליהוק, מנהלת ההפקות תעבור עליהם ותשתדל לאשר על פי הבקשות, אך לעיתים הסטודיו ימליץ על שחקנ/ית אחר/ת. לעיתים יכול לקרות שתרגיש/י שהשחקנ/ית לא מתאימים. במקרה כזה אנא תסמכו קצת על הניסיון הרב שלנו, על ההיכרות העמוקה שלנו עם השחקנים ועל הצרכים שלנו, ופגשו את השחקן/ית קודם. ואם אחרי פגישה עדיין תרגישו שלא מתאים אנא פנו אלינו לשיחה (לא אל השחקנ/ית) וננסה לפתור את כל הבעיות שלכם ביחד.

בנוסף, בכל התייעצות אמנותית, הפקתית או בפוסט, ניתן לפנות ישירות לאלדד בוגנים, המנהל האמנותי של התחרות ישירות בטלפון 0547728777.

תיקוני תסריט - נא לעדכן בדף זה (להעלות את הגרסה החדשה)  וגם לשלוח למייל של הסטודיו: info@impro.co.il
שתהיה לכולנו הפקה מוצלחת וסרטים מעולים.

להלן האינפוטים הראשונים של קוראי התסריט לעיונך:


יש להגיש את בקשות הליהוק מוקדם ככל האפשר ועד התאריך 20.7 לכל המאוחר.
תקופת ההפקות בה השחקנים שלנו פנויים לכל ההפקות היא במהלך אוגוסט וספטמבר. ההפקות הן כמובן באחריות היוצרים, והסטודיו אחראי להביא את השחקנים ולוויי אמנותי לסרטים כמו גם עזרה באיוש צוות למי שיצטרך ועד כמה שהסטודיו יכול להשתמש בקשריו. 

הגשת הסרט לשיפוט:
עד לתאריך 3.10 יש להעביר את הסרט לשיפוט. יש לשים לוגו דינמי או לוגו סטטי של התחרות. (אורך הסרט ללא רול סיום צריך להיות לא יותר מ5:00 דקות.
בלינק הבא תמצאו את הלוגואים לתחרות, הסברים של שימוש בתוכנת subtitle edit להכנת כתוביות (כדאי מאוד).
והסבר על מיקס סאונד בפרימייר.
לחצו כאן להורדת הלוגואים לתחרות ולהסבריםאיך מגישים DCP להקרנה
כדי לשלוח לשופטים יש להעלות את הסרט לדרייב בלינק הבא:
לינק לא נמצא
לאחר העלאת הסרט לדרייב יש למלא את טופס ההגשה:
טופס שליחת הסרט לשיפוט

יש לצרף כאן לינק מהדרייב שהעלתם אליו את הסרט (לחיצה ימנית על הקובץ ושיתוף-> העתק לינק)

1
1


1
1


File name:

File size:

1

שם הסרט: פקק תנועה

עדי עופר
שני צעירים ישראלים, גבר ואישה מזדחלים בפקק תנועה מתיש. כל אחד נמצא ברכב שלו, המאפיין אותו ובעולם משלו. הם שונים בתכלית זו מזה. הגבר מעשן סיגריה מהחלון וריח העשן מדליק את הצורך בניקוטין גם ברכב השני. אבל היא לצערה לא יכולה לגלגל סיגריה. חסר לה את אחד המרכיבים לסיגריה, אין לה פילטר. היא צופרת קלות ומבקשת מהגבר ברכב הסמוך פילטרים. הוא מנסה לתת לה אבל הפקק קצת מתקדם והרכבים כבר אינם מקבילים. כך מתחיל בניהם משחק ששניהם משועשעים ממנו. בכל פעם שהם חוזרים להיות מקבילים הוא מנסה לזרוק לעברה פילטרים ללא הצלחה במהלך הפקק נחשפת דמותה של מאיה (30) צעירה ישראלית, שחומה ומתולתלת ששבה משנה של טיול ברחבי העולם. היא החליטה שהיא בוחרת לחיות את חייה אחרת מהמקובל בארץ. לא עוד שגרה של עבודה, בית, עבודה.. היא רוצה לחיות ברוח חופשיה אבל המציאות שמה לה רגל כל פעם מחדש.. לבסוף הגבר זורק לעברה חופנים של פילטרים לבנים המצליחים להיכנס לתוך הרכב שלה. המשימה הושלמה. במחלף הבא הגבר יוצא והם נפרדים מבלי לומר שלום. מאיה מגלגלת לעצמה סיגריה אבל אז המצית שלה לא עובדת.

הדמויות לליהוק

מאיה (30)
ראשי
בחורה שחומה ומתולתלת, פניה ושיערה צרובי שמש. היא לבושה במכנס ג'ינס קצר ורגליה יחפות. אמנם לא מזמן חגגה שלושים ומצופה ממנה שתתמסד, תמצא בן זוג, תקים משפחה ותדאג לחסכונות כלכליים להמשך. אבל מאיה חיה אחרת, היא לקחה את כל החסכונות שלה, עזבה את העבודה ויצאה לטיול של יותר משנה ברחבי העולם. עכשיו אין לה שקל והיא מתנהלת 'בתפרנות', מהיד לפה. מאיה רוצה להתנהל אחרת בעולם. אך המציאות הישראלית שמה לה רגל פעם אחר פעם ולא מאפשרת לה לחיות כפי שהיא הייתה רוצה. הרכב של מאיה- רכב בצבע אדום, הוא טרנטה מדגם ישן ובעל מוט הילוכים ידני. הרכב מלא בתיקים, בזנטים, ציוד בארגזים ועצים למדורה. אצטרובל תלוי על המראה. מובייל של גלדי תפוחים מיובשים מונח על הדשבורג לצד מקלות מגולפים וחרובים מיובשים. המזגן ברכב לא עובד ולכן מאיה נוסעת בחלון פתוח. הרכב שלה הוא הבית שלה והיא נודדת ממקום למקום וישנה בטבע. לאחרונה היא מנסה להתחיל לעבוד כמדריכה בחוגי טבע לילדים. היא שונאת חוקים וכללים.
1
אוריין טמיר
2
מוריה אייזנברג
צבי הרשוביץ (28)
משני
צבי (28) הוא יועץ משכנתאות צעיר. הוא לבוש בחולצה מכופתרת ומגוהצת. על אוזנו דרך קבע נמצאת אוזנייה של אפל והוא כל היום מנהל שיחות עבודה. הוא התמסד בגיל צעיר ויש לו אישה ושני ילדים. לפני שנתיים כבר רכשו את הדירה השנייה שלהם. צבי אוהב חוקים וכללים, הוא קורא אותם בקפידה ורואה היכן אפשר למצוא פתרונות יצירתיים בחסות החוק וכך לחסוך ללקוחות שלו אלפי שקלים. המקום היחיד בו צבי משחרר לעצמו הוא עישון הסיגריות. למרות שגם זה מוגבל לארבע סיגריות ביום. המפגש האקראי עם מאיה על הכביש מזכיר לו צדדים של חופש שהיו בו פעם. הרכב של צבי- רכב היברידי משפחתי, חדש, רחב, לבן ומנצנץ. מסך משוכלל, כיסאות עור מרופדים. בבאגז' סטיקר של 42.2 (שהוא רץ מרתון). כיסאות של תינוקות בספסל האחורי. על הרכב כתוב 'צבי- פיננסים- צבי הורוביץ מימון ומשכנתאות'
1
תו חטאב
2
ולדימיר טורס
בקשות הליהוק של היוצרים:

תקציר של כ150 מילים של התסריט

פקק-תנועה-תסריט-לתחרות.docx

File name: פקק-תנועה-תסריט-לתחרות.docx

File size: 52 KB

1
2
1
טופס ליהוק
תחרות אימפרואקשן - לקולנוע ישראלי קצר, נוסדה בשנת 2010 ע"י אבי מלכה, במטרה לקדם את תעשיית הסרט הקצר בישראל ולעודד שיתופי פעולה מקצועיים בין יוצרי קולנוע ואנשי תעשייה לבין שחקנים צעירים, בוגרי אימפרו- הסטודיו למשחק בקולנוע טלויזיה ותיאטרון, שהתמחו במשחק מצולם. בארבע-עשרה שנותיה הראשונות של התחרות הופקו במסגרתה כ-350 סרטים ישראלים קצרים, בבכורה.

לשאלות נוספות ניתן ליצור קשר למזכירות בית הספר בטלפון: 03-6721289. או במייל:  info@impro.co.il .  בהצלחה!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram