דף ליהוק לתחרות אימפרואקשן

שלום, עדיה, אנחנו שמחים על השתתפותך בתחרות אימפרואקשן 14. בשלב הראשון יש להגיש בקשות לליהוק הקאסט מתוך הסטודיו שלנו. יש למלא 2 אפשרויות לפחות לכל תפקיד. ניתן לראות את השחקנים שלנו בלחיצה על כפתור "השחקנים שלנו". לאחר בחירת העדפות הליהוק, מנהלת ההפקות תעבור עליהם ותשתדל לאשר על פי הבקשות, אך לעיתים הסטודיו ימליץ על שחקנ/ית אחר/ת. לעיתים יכול לקרות שתרגיש/י שהשחקנ/ית לא מתאימים. במקרה כזה אנא תסמכו קצת על הניסיון הרב שלנו, על ההיכרות העמוקה שלנו עם השחקנים ועל הצרכים שלנו, ופגשו את השחקן/ית קודם. ואם אחרי פגישה עדיין תרגישו שלא מתאים אנא פנו אלינו לשיחה (לא אל השחקנ/ית) וננסה לפתור את כל הבעיות שלכם ביחד.

בנוסף, בכל התייעצות אמנותית, הפקתית או בפוסט, ניתן לפנות ישירות לאלדד בוגנים, המנהל האמנותי של התחרות ישירות בטלפון 0547728777.

תיקוני תסריט - נא לעדכן בדף זה (להעלות את הגרסה החדשה)  וגם לשלוח למייל של הסטודיו: info@impro.co.il
שתהיה לכולנו הפקה מוצלחת וסרטים מעולים.

להלן האינפוטים הראשונים של קוראי התסריט לעיונך:


יש להגיש את בקשות הליהוק מוקדם ככל האפשר ועד התאריך 20.7 לכל המאוחר.
תקופת ההפקות בה השחקנים שלנו פנויים לכל ההפקות היא במהלך אוגוסט וספטמבר. ההפקות הן כמובן באחריות היוצרים, והסטודיו אחראי להביא את השחקנים ולוויי אמנותי לסרטים כמו גם עזרה באיוש צוות למי שיצטרך ועד כמה שהסטודיו יכול להשתמש בקשריו. 

הגשת הסרט לשיפוט:
עד לתאריך 3.10 יש להעביר את הסרט לשיפוט. יש לשים לוגו דינמי או לוגו סטטי של התחרות. (אורך הסרט ללא רול סיום צריך להיות לא יותר מ5:00 דקות.
בלינק הבא תמצאו את הלוגואים לתחרות, הסברים של שימוש בתוכנת subtitle edit להכנת כתוביות (כדאי מאוד).
והסבר על מיקס סאונד בפרימייר.
לחצו כאן להורדת הלוגואים לתחרות ולהסבריםאיך מגישים DCP להקרנה
כדי לשלוח לשופטים יש להעלות את הסרט לדרייב בלינק הבא:
Go to Google Drive
לאחר העלאת הסרט לדרייב יש למלא את טופס ההגשה:
טופס שליחת הסרט לשיפוט

יש לצרף כאן לינק מהדרייב שהעלתם אליו את הסרט (לחיצה ימנית על הקובץ ושיתוף-> העתק לינק)

1
2
3
4
5
6
7
8
1


1
2
3
4
1


צפרדע-ירוקה-דראפט-צילומים.docx

File name: צפרדע-ירוקה-דראפט-צילומים.docx

File size: 17 KB

1
1

שם הסרט: צפרדע ירוקה

עדיה פיטרמן
יערה, אמא לתינוקת בת 10 חודשים, ואלון, אבא לתינוק בן שנה, משתתפים בחוג שחיית תינוקות עם ילדיהם. הם מכירים בחוג וברור שיש ביניהם כימיה. בשיעור הלפני אחרון, כשהם יוצאים מהבריכה ועומדים להיפרד לדרכם, צפרדע קופצת ומופיעה על עגלת בנו של אלון. הצפרדע מקפצת מהם הלאה ומושכת את אלון לרדוף אחריה, מה שגורר את יערה ללכת אחריו. הם מגיעים אל הפארק הצמוד, שם נתקלים בזקנה שחושבת שהם זוג לתאומים, אירוע שמצליח להעיר את המתח המיני שקיים מתחת לכימיה החברית. השילוב הבלתי אפשרי בין מצבם בחיים לרגש שמתעורר בהם נתקל במציאות שבה ההורות היא כח חזק מכל דבר.

הדמויות לליהוק

יערה (32)
ראשי
מתוקה ויצרית, עם דיבור ומבט מהורהרים, היתה עד לא מזמן עוזרת פרלמנטרית אקטיבית ומסורה ואז יצאה לחופשת לידה שהאריכה. נשואה לניר, עו"ד בעמותה, אמא לשירה בת ה -10 חודשים.
1
אוריין טמיר
2
מוריה אייזנברג
אלון (35)
ראשי
מפיק מוזיקלי. צחקני וילדי, גבוה. נשוי לדניאלה, יזמת הייטק שהעבודה שלה בהקמת סטארט-אפ אינטנסיבית ולכן לקח על עצמו את חופשת הלידה, אבא לגור בן השנה.
1
דניאל דובילנסקי
2
ולדימיר טורס
בקשות הליהוק של היוצרים:

תקציר של כ150 מילים של התסריט

צפרדע-ירוקה-תסריט-קצר-עדיה-פיטרמן.docx

File name: צפרדע-ירוקה-תסריט-קצר-עדיה-פיטרמן.docx

File size: 26 KB

1
2
1
טופס ליהוק
תחרות אימפרואקשן - לקולנוע ישראלי קצר, נוסדה בשנת 2010 ע"י אבי מלכה, במטרה לקדם את תעשיית הסרט הקצר בישראל ולעודד שיתופי פעולה מקצועיים בין יוצרי קולנוע ואנשי תעשייה לבין שחקנים צעירים, בוגרי אימפרו- הסטודיו למשחק בקולנוע טלויזיה ותיאטרון, שהתמחו במשחק מצולם. בארבע-עשרה שנותיה הראשונות של התחרות הופקו במסגרתה כ-350 סרטים ישראלים קצרים, בבכורה.

לשאלות נוספות ניתן ליצור קשר למזכירות בית הספר בטלפון: 03-6721289. או במייל:  info@impro.co.il .  בהצלחה!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram