דף ליהוק לתחרות אימפרואקשן

שלום, נדב, אנחנו שמחים על השתתפותך בתחרות אימפרואקשן 14. בשלב הראשון יש להגיש בקשות לליהוק הקאסט מתוך הסטודיו שלנו. יש למלא 2 אפשרויות לפחות לכל תפקיד. ניתן לראות את השחקנים שלנו בלחיצה על כפתור "השחקנים שלנו". לאחר בחירת העדפות הליהוק, מנהלת ההפקות תעבור עליהם ותשתדל לאשר על פי הבקשות, אך לעיתים הסטודיו ימליץ על שחקנ/ית אחר/ת. לעיתים יכול לקרות שתרגיש/י שהשחקנ/ית לא מתאימים. במקרה כזה אנא תסמכו קצת על הניסיון הרב שלנו, על ההיכרות העמוקה שלנו עם השחקנים ועל הצרכים שלנו, ופגשו את השחקן/ית קודם. ואם אחרי פגישה עדיין תרגישו שלא מתאים אנא פנו אלינו לשיחה (לא אל השחקנ/ית) וננסה לפתור את כל הבעיות שלכם ביחד.

בנוסף, בכל התייעצות אמנותית, הפקתית או בפוסט, ניתן לפנות ישירות לאלדד בוגנים, המנהל האמנותי של התחרות ישירות בטלפון 0547728777.

תיקוני תסריט - נא לעדכן בדף זה (להעלות את הגרסה החדשה)  וגם לשלוח למייל של הסטודיו: info@impro.co.il
שתהיה לכולנו הפקה מוצלחת וסרטים מעולים.

להלן האינפוטים הראשונים של קוראי התסריט לעיונך:


יש להגיש את בקשות הליהוק מוקדם ככל האפשר ועד התאריך 20.7 לכל המאוחר.
תקופת ההפקות בה השחקנים שלנו פנויים לכל ההפקות היא במהלך אוגוסט וספטמבר. ההפקות הן כמובן באחריות היוצרים, והסטודיו אחראי להביא את השחקנים ולוויי אמנותי לסרטים כמו גם עזרה באיוש צוות למי שיצטרך ועד כמה שהסטודיו יכול להשתמש בקשריו. 

הגשת הסרט לשיפוט:
עד לתאריך 3.10 יש להעביר את הסרט לשיפוט. יש לשים לוגו דינמי או לוגו סטטי של התחרות. (אורך הסרט ללא רול סיום צריך להיות לא יותר מ5:00 דקות.
בלינק הבא תמצאו את הלוגואים לתחרות, הסברים של שימוש בתוכנת subtitle edit להכנת כתוביות (כדאי מאוד).
והסבר על מיקס סאונד בפרימייר.
לחצו כאן להורדת הלוגואים לתחרות ולהסבריםאיך מגישים DCP להקרנה
כדי לשלוח לשופטים יש להעלות את הסרט לדרייב בלינק הבא:
לינק לא נמצא
לאחר העלאת הסרט לדרייב יש למלא את טופס ההגשה:
טופס שליחת הסרט לשיפוט

יש לצרף כאן לינק מהדרייב שהעלתם אליו את הסרט (לחיצה ימנית על הקובץ ושיתוף-> העתק לינק)

1
1


1
1


File name:

File size:

1

שם הסרט: קופי שמופי

נדב כהן
עמוס צלם חובב, גדל בצילו של מוטי אחיו שמנהל עסק לצילום אירועים. במהלך יום צילום, האחים מצלמים בפארק עתיקות לתחרות צילומי טבע. מוטי מזלזל בעמוס שמצלם בפילים ומבזבז לו בכוונה את סרט הצילום. לקוחה מגיעה לשלם לאירוע ומתבלבלת בין האחים. עמוס מתסכול כשמשווים אותו למוטי. כי הם דומים קופי. מוטי לוקח את הכסף, מגחך ושולח את עמוס לארגן ציוד לאירוע. עמוס מפתח את התמונות העתיקות שלו בחנות צילום ומגלה תצלומים מטושטשים. מוטי ממתין בכניסה לחופה, מתקשר בעצבים ודורש מעמוס להגיע מיד. עמוס מבריז מצילום האירוע, מתיישב במשרד של אחיו ושולח לתחרות הצילום תמונות מוצלחות של מוטי. הצהרת כוונות: הרעיון נולד מתוך חוויה אישיות כצלם אירועים בעבר. כנער גדלתי בצל של אחי הגדול. רוצה לשתף בתחושה המורכבת להתבגר בתור 'אח של'. מאמין כי רובינו חווים התמודדות בצל של דמות דומיננטית במשפחה. ולכן בוחר לחשוף את השבר העמוק בין האחים, את הניגוד בין שני טיפוסים עקשנים, משעשעים ומלאי שיגעונות בדרמה קומית ונוגעת.

הדמויות לליהוק

עמוס (30)
ראשי
צלם גדל בצלו של אחיו, אימפולסיבי, רגיש, נחוש, רגיל לרצות את כולם, מנומס, מגולח.
מוטי (33)
משני
בעל עסק לצילום אירועים, אח גדול של עמוס, שחצן, אסרטיבי, בעל פתיל קצר, מקריח, חובש מגבעת.
לקוחה (55)
ביט
לקוחה של מוטי, אמא של חתן טרי, רגשנית, דעתנית, היסטרית, אלגנטית.
בקשות הליהוק של היוצרים:

תקציר של כ150 מילים של התסריט

תסריט-קצר-צלם-קופי-שמופי-נדב-כהן.docx

File name: תסריט-קצר-צלם-קופי-שמופי-נדב-כהן.docx

File size: 29 KB

1
2
3
1
טופס ליהוק
תחרות אימפרואקשן - לקולנוע ישראלי קצר, נוסדה בשנת 2010 ע"י אבי מלכה, במטרה לקדם את תעשיית הסרט הקצר בישראל ולעודד שיתופי פעולה מקצועיים בין יוצרי קולנוע ואנשי תעשייה לבין שחקנים צעירים, בוגרי אימפרו- הסטודיו למשחק בקולנוע טלויזיה ותיאטרון, שהתמחו במשחק מצולם. בארבע-עשרה שנותיה הראשונות של התחרות הופקו במסגרתה כ-350 סרטים ישראלים קצרים, בבכורה.

לשאלות נוספות ניתן ליצור קשר למזכירות בית הספר בטלפון: 03-6721289. או במייל:  info@impro.co.il .  בהצלחה!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram