דף ליהוק לתחרות אימפרואקשן

שלום, שרון , אנחנו שמחים על השתתפותך בתחרות אימפרואקשן 14. בשלב הראשון יש להגיש בקשות לליהוק הקאסט מתוך הסטודיו שלנו. יש למלא 2 אפשרויות לפחות לכל תפקיד. ניתן לראות את השחקנים שלנו בלחיצה על כפתור "השחקנים שלנו". לאחר בחירת העדפות הליהוק, מנהלת ההפקות תעבור עליהם ותשתדל לאשר על פי הבקשות, אך לעיתים הסטודיו ימליץ על שחקנ/ית אחר/ת. לעיתים יכול לקרות שתרגיש/י שהשחקנ/ית לא מתאימים. במקרה כזה אנא תסמכו קצת על הניסיון הרב שלנו, על ההיכרות העמוקה שלנו עם השחקנים ועל הצרכים שלנו, ופגשו את השחקן/ית קודם. ואם אחרי פגישה עדיין תרגישו שלא מתאים אנא פנו אלינו לשיחה (לא אל השחקנ/ית) וננסה לפתור את כל הבעיות שלכם ביחד.

בנוסף, בכל התייעצות אמנותית, הפקתית או בפוסט, ניתן לפנות ישירות לאלדד בוגנים, המנהל האמנותי של התחרות ישירות בטלפון 0547728777.

תיקוני תסריט - נא לעדכן בדף זה (להעלות את הגרסה החדשה)  וגם לשלוח למייל של הסטודיו: info@impro.co.il
שתהיה לכולנו הפקה מוצלחת וסרטים מעולים.

להלן האינפוטים הראשונים של קוראי התסריט לעיונך:


יש להגיש את בקשות הליהוק מוקדם ככל האפשר ועד התאריך 20.7 לכל המאוחר.
תקופת ההפקות בה השחקנים שלנו פנויים לכל ההפקות היא במהלך אוגוסט וספטמבר. ההפקות הן כמובן באחריות היוצרים, והסטודיו אחראי להביא את השחקנים ולוויי אמנותי לסרטים כמו גם עזרה באיוש צוות למי שיצטרך ועד כמה שהסטודיו יכול להשתמש בקשריו. 

הגשת הסרט לשיפוט:
עד לתאריך 3.10 יש להעביר את הסרט לשיפוט. יש לשים לוגו דינמי או לוגו סטטי של התחרות. (אורך הסרט ללא רול סיום צריך להיות לא יותר מ5:00 דקות.
בלינק הבא תמצאו את הלוגואים לתחרות, הסברים של שימוש בתוכנת subtitle edit להכנת כתוביות (כדאי מאוד).
והסבר על מיקס סאונד בפרימייר.
לחצו כאן להורדת הלוגואים לתחרות ולהסבריםאיך מגישים DCP להקרנה
כדי לשלוח לשופטים יש להעלות את הסרט לדרייב בלינק הבא:
לינק לא נמצא
לאחר העלאת הסרט לדרייב יש למלא את טופס ההגשה:
טופס שליחת הסרט לשיפוט

יש לצרף כאן לינק מהדרייב שהעלתם אליו את הסרט (לחיצה ימנית על הקובץ ושיתוף-> העתק לינק)

1
1


1
1


File name:

File size:

1

שם הסרט: רק עד הלב אני רואה

שרון  בן דור
מפגש מקרי, של שתי נשים מחוץ למקווה. רבנית בשם הדסה (82) שיודעת כמה דברים על זוגיות, מנסה לפתח שיחה עם שירה (30). שיחת החולין עולה מדרגה, רק לאחר ששירה כמעט נדרסת למוות ע"י צעירה אחרת שנוסעת ברחוב עם הרכב שלה. הצעירה ברכב מזועזעת שואלת את שירה אם היא צריכה משהו, שירה מבקשת בשקט חיים אחרים. הצעירה המומה מהתשובה, מתנערת ממנה . כאשר הרבנית והצעירה יושבות על הספסל והשמש יורדת, עולה מסך של קירבה בין השתיים. כאשר הרבנית מבטיחה לה שהכול יסתדר אחרי ששירה תקיים יחסים עם בעלה, הצעירה חושפת ללא מילים חבורות כחולות בין ירכיה. הרבנית לא מופתעת זוג צעיר עם עגלה נראה מרחוק וצחוקם נשמע. שירה ממהרת להוציא את הפאה שלה. הרבנית מתקנת את הפאה של שירה וחושפת זרועות חבולות משלה. שירה המומה. הן ממשיכות לשבת על הספסל, הרבנית מסבירה בדרכה למה היא נשארת בנישואין שלה." אני נמוכה. את רואה. אני רואה רק עד הלב".

הדמויות לליהוק

שירה (30)
ראשי
נשואה לגבר אלים ויש להם שלושה ילדים. מסוגלת לספר לאישה זרה שהיא רוצה חיים אחרים ,אבל לא מסוגלת לספר לעצמה. ברגע של חולשה חושפת רגל חבולה. אבל רגע אחרי חובשת פאה וחוזרת לביתה.
הדסה (82)
משני
מייעצת לנשים כיצד לנהוג בזוגיות אבל חסרה בעצמה, בבחירה שלה נשארה עם בעל מכה. יש לה רצון טוב לעזור,אבל כשהיא רואה סיפור חיים דומה היא לא דוחפת לשינוי.
בקשות הליהוק של היוצרים:

תקציר של כ150 מילים של התסריט

תסריט-רק-עד-הלב-אני-רואה-לאימפרו.docx

File name: תסריט-רק-עד-הלב-אני-רואה-לאימפרו.docx

File size: 56 KB

1
2
1
טופס ליהוק
תחרות אימפרואקשן - לקולנוע ישראלי קצר, נוסדה בשנת 2010 ע"י אבי מלכה, במטרה לקדם את תעשיית הסרט הקצר בישראל ולעודד שיתופי פעולה מקצועיים בין יוצרי קולנוע ואנשי תעשייה לבין שחקנים צעירים, בוגרי אימפרו- הסטודיו למשחק בקולנוע טלויזיה ותיאטרון, שהתמחו במשחק מצולם. בארבע-עשרה שנותיה הראשונות של התחרות הופקו במסגרתה כ-350 סרטים ישראלים קצרים, בבכורה.

לשאלות נוספות ניתן ליצור קשר למזכירות בית הספר בטלפון: 03-6721289. או במייל:  info@impro.co.il .  בהצלחה!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram