אימפרו אקשן 15. תקנון התחרות

אימפרו - הסטודיו למשחק בקולנוע טלויזיה ותיאטרון
בשיתוף
סינמטק תל אביב

גאים להכריז על:
אימפרואקשן 15
תחרות קולנוע ישראלי קצר
ומזמין אתכם:
במאים, תסריטאים, יוצרי קולנוע
להגיש מועמדות לתחרות, ליהנות מתמיכה מקצועית ומחווית יצירה ייחודית

וגם לזכות בחבילת פרסים בשווי אלפי שקלים!!!


אנחנו מעוניינים בסרטים קצרים עד 5 דק', שיצולמו כולם עם שחקנים, תלמידי השנה השלישית בסטודיו וילוהקו בליווי מלהקת הפסטיבל.

אימפרו - הסטודיו למשחק בקולנוע טלויזיה ותיאטרון, הוא סטודיו תלת שנתי למשחק, המשלב הפקות תיאטרון וקולנוע כחלק ממסלול הכשרת השחקן. תחרות אימפרואקשן היא חלק מתהליך הלימוד וגם הצהרה אומנותית של משחק איכותי בטלוויזיה ובקולנוע.

אימפרו תעודד תסריטים מבוססי משחק. המסתמכים על עבודת השחקן לא פחות מאשר על ויז'ואל, המאתגרים את השחקן בעבודתו מבחינת עיצוב הדמויות, העלילה, והטקסט. עם זאת, אימפרו תעדיף תסריטים מבוססי התרחשות, בהם האירועים "קורים" ולא "מדווחים" מפי הדמויות.
אימפרו תעדיף סיפור מקורי, צעיר ונועז. שיהווה פלטפורמה לעשייה קולנועית / טלוויזיונית מקורית ורעננה. סיפור בנוי היטב, המסופר מההתחלה ועד הסוף (לאו דווקא בסדר הזה!) ושמבקש להעביר את הצופה חוויה רגשית.

אנחנו באימפרו רוצים לספר את הסיפור שעוד לא סופר, לראות את האנשים שעוד לא פגשנו, את המקומות שלא זכינו להכיר, תוך גיבוש שפה אמנותית אחידה ומרתקת


אירוע הגמר של התחרות יתקיים בסינמטק תל אביב ב – 29.10.2024 החל מהשעה 17:00 יוקרנו ברצף כל סרטי התחרות, ובשעה 21:00 יוקרנו 8-10 הסרטים שעלו לגמר, ויוענקו הפרסים לסרטים הזוכים.

לוחות זמנים:
17.7.2024 מועד אחרון להגשת התסריטים (ניתן להמשיך לעבוד עליהם גם לאחר ההגשה) 
24.7.2024 עדכון היוצרים 
31.7.2024 סגירת ליהוק לתסריטים שהתקבלו, בליווי מלהקת הפסטיבל 
אוגוסט - אוקטובר 2024 חזרות ויציאה עצמאית לצילומים ופוסט פרודקשן 
15.10.2024 הגשת הסרט המוגמר 

לשאלות נוספות ניתן ליצור קשר למזכירות בית הספר בטלפון: 03-6721289. בהצלחה!
תחרות אימפרואקשן - לקולנוע ישראלי קצר, נוסדה בשנת 2010 ע"י אבי מלכה, במטרה לקדם את תעשיית הסרט הקצר בישראל ולעודד שיתופי פעולה מקצועיים בין יוצרי קולנוע ואנשי תעשייה לבין שחקנים צעירים, בוגרי אימפרו- הסטודיו למשחק בקולנוע טלויזיה ותיאטרון, שהתמחו במשחק מצולם. בארבע-עשרה שנותיה הראשונות של התחרות הופקו במסגרתה כ-350 סרטים ישראלים קצרים, בבכורה.

לשאלות נוספות ניתן ליצור קשר למזכירות בית הספר בטלפון: 03-6721289. או במייל:  info@impro.co.il .  בהצלחה!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram